Systemy

Oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie detekcji pożaru, zapewniając kompleksową ochronę dla Twojego biznesu. Nasze systemy, takie jak Listec, Taurus, Firebeam i ModuLaser, są dopasowane do różnorodnych potrzeb i środowisk, gwarantując niezawodną i skuteczną detekcję pożaru. Dzięki naszym innowacyjnym technologiom i doświadczeniu możesz być pewien, że Twoje wartościowe zasoby są w bezpiecznych rękach. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych systemach i znaleźć idealne rozwiązanie dla swojej firmy.

System LIST® to precyzyjna, mikroprocesorowa, liniowa czujka ciepła, wykorzystywana do wykrywania pożaru. Idealny system detekcji pożaru w miejscach trudno dostępnych.

Przejdź do systemu

Hybrydowy, pętlowo-bezprzewodowy system Sagittarius jest pozwala na szybką rozbudowę istniejących lub nowopowstających systemów wykrywania pożaru.

Przejdź do systemu

Samopozycjonująca się optyczna liniowa czujka dymu thefirebeam pozwalajaca na skuteczną i ekonomiczną ochronę obiektów wielkokubaturowych. Najczęściej wybierane przez profesjonalistów.

Przejdź do systemu

System aspiracyjny ModuLaser jest wyposażony w wysokoczuły detektor laserowy i szereg inteligentnych rozwiązań, które sprawiają, że można go użyć w wielu różnych aplikacjach.

Przejdź do systemu